preskoči na sadržaj

Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška

Login
Projekt

ŠKOLSKI RADIO - EMISIJA SIJEČANJ

ŠKOLSKI RADIO - VALENTINOVO

Tražilica
Izreka dana
 
Vodič za fakultete

Pomorski fakultet u Rijeci

Kalendar
« Svibanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

VIJESTI
Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 6. 2012.

Ukupno: 327402
Ovaj mjesec: 3208
Ovaj tjedan: 917
Danas: 535
Zaštita privatnosti

VJEŽBENIČKE TVRTKE

VT VINALIS d.o.o (osnovana rujan 2017.)

https://vt-vinalis.webnode.hr/

VT POZITIVA d.o.o (osnovana rujan 2017.)

VT SLAVONSKA BAJKA d.o.o (osnovana rujan 2018.)

slavonska.bajkavt@gmail.com

VT E - MINI (osnovana rujan 2018.)

vt.e.mini@gmail.com

ZAVRŠNI RAD

UPUTE ZA IZRADU:

POPIS TEMA:

ELEKTRO SMJER:

KOMERCIJALNI SMJER:

VREMENIK IZRADE

RASPORED OBRANE

POVJERENSTVO ZA OBRANU

DRŽAVNA MATURA

UČENIČKI SERVIS

Vodič za stipendije

Informacije za roditelje

TABLICA ZA INFORMACIJE ZA RODITELJE šk. god. 2018./2019.

Razred

Razrednik

Vrijeme informacija dok traje nastava

 

Vrijeme informacija poslije podne

1.e

Nikolina Matijašević

A tjedan- srijeda 9:55-10:40

B tjedan – srijeda 17:00-17:45

1.f

Sara Stuburić

B tjedan –petak 8:55-9:40

 

A tjedan-srijeda 16:00-17:45

1.g

Boris Grgić

B tjedan-utorak 10:45-11:30

 

A tjedan-srijeda 16:00-16:45

1.k

Željko Firkovač

A tjedan-utorak 9:55-10:40

 

B tjedan –ponedjeljak 15:00-15:45

2.e

Vladimir Andrašić

B tjedan-četvrtak 10:45-11:30

 

A tjedan-četvrtak 17:00-17:45

2.f

Petar Jurišić

A tjedan –utorak 9:55-10:40

 

B tjedan-utorak 16:00-16:45

2.g

Danijel Meseš

B tjedan –petak 8:55-8:40

 

A tjedan- srijeda 16:00-16:45

2.k

Ivana Špoljarević

A tjedan-srijeda 8:55-9:40

 

B tjedan-srijeda 17:00-17:45

3.e

Gordana Jelić-Ulrich

B tjedan –četvrtak 8:55-9:40

 

A tjedan –četvrtak 16:30-17:15

3.f

Daliborka Bilogrević

A tjedan-ponedjeljak 10:45-11:30

 

B tjedan-srijeda 17:00-17:45

3.g

Marko Brčić

A tjedan-ponedjeljak 10:45-11:30

 

B tjedan –četvrtak 16:30-17:16

3.k

Ivana  Gajski- Berić

B tjedan-srijeda 8:55-9:40

 

A tjedan-utorak 17:00-17:45

4.e

Ivana Jurašinović

B tjedan-petak 8:05-8:50

 

A tjedan –srijeda 16:30-17:30

4.f

Ivan Lozinjak

A tjedan-ponedjeljak 8:05-8:50

 

B tjedan-utorak 16:00-16:45

4.g

Vojislav Subotić

A tjedan-ponedjeljak 9:55-10:40

B tjedan -srijeda  8:45-9:40

 

Po dogovoru

4.k

Melani Rauch

A tjedan –ponedjeljak 11:35-12:20

 

A tjedan-četvrtak 16:00-16:45

Ravnateljica

Sanja Müller-Zoričić

 

 

 

Pedagoginja

Mira Linjaković

 

 

 

 

 

Nastavnici

 

Vrijeme informacija

 

 

 

Aleksandar Jović

 

 

 

 

Marina Bilić

A tjedan-utorak 9:55-10:40

B tjedan-petak 8:55-9:40

 

 

 

Vesna Sikavica

 

 

 

 

Marijan Vuk

 

A tjedan-srijeda 9:55-10:40

B tjedan –utorak 16:45-17:30

 

Dinko Pavić

 

 

 

 

Zdenko Lukačević

 

B tjedan –utorak 9:55-10:40

A tjedan-četvrtak 8:55-9:40

 

 

Leonija Laktić

 

 

 

 

Zoran Ivančić

 

A tjedan-petak 9:55-10:40

B tjedan-petak  11:35-12:20

 

 

Tibor Čolović

 

 

 

 

Josip Akšamović

 

 

 

 

Petar Kičić

 

 

 

 

Ana Perakić

A tjedan-utorak 8:55-9:40

 

B tjedan-utorak 10:45-11:30

 

Siniša Novaković

 

 

 

 

Ljiljana Bigović

 

 

 

 

Slobodan Radivojević

 

 

 

 

Mateja Vlaović

A tjedan-ponedjeljak 10:45-11:30

B tjedan- četvrtak 9:55-10:40

 

 

 

Jadranka Marinac

A tjedan-utorak 9:55-10:40

B tjedan- ponedjeljak 9:55-10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju