preskoči na sadržaj

Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška

Login
 
Projekti

volonteri

ŠKOLSKI RADIO-SLOBODA MEDIJA

ŠKOLSKI RADIO - EMISIJA SIJEČANJ

ŠKOLSKI RADIO - VALENTINOVO

Izreka dana
 
Vodič za fakultete

Pomorski fakultet u Rijeci

Kalendar
« Lipanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 10. 2023.

Ukupno: 40708
Ovaj mjesec: 2884
Ovaj tjedan: 802
Danas: 36
Udžbenici šk. god. 2023/2024.

1. razredi

2. razredi

3. razredi

4. razredi

Godišnjak maturanata

SAVJETI PEDAGOGA

Zaštita privatnosti

ZAVRŠNI RAD

UPUTE ZA IZRADU:

Upute za pisanje završnog rada

Pronalazak literature

POPIS TEMA:

ELEKTRO SMJER:

KOMERCIJALNI SMJER:

VREMENIK IZRADE

RASPORED OBRANE

POVJERENSTVO ZA OBRANU

VJEŽBENIČKE TVRTKE

VT NOTEK d.o.o

vtnotek@gmail.com

VT SJAJ d.o.o

sjajdoo2020@gmail.com

DRŽAVNA MATURA

UČENIČKI SERVIS

Vodič za stipendije

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MAT liga 2023./24.
Autor: Kristina Dujmović, 7. 5. 2024.

Naša škola je ove školske godine po treći put sudjelovala na ekipnom natjecanju iz matematike MAT liga koje se održava tijekom školske godine u četiri kola (ove godine to je bilo 04. 10., 06. 12., 08. 02. i 19. 04.). Učenici se natječu u ekipama po dvoje iz iste generacije i bodovi se zbrajaju po kolima. Natječu se u B kategoriji zajedno s općim gimnazijama i strukovnim školama.

I ove godine natjecalo se ukupno 11 ekipa - iz prvih razreda dvije (Viktor Vuk, Karlo Derjanović, Mateo Mijatović i Toni Stojić), iz drugih tri (Luka Akmačić, Antonio Dukanović, Ivan Suvala, Leo Grganić, Nina Radovčić, Petra Šupica te Petar Ruškan i Jona Slišurić kao zamjene), iz trećih dvije (Ariana Matošević, Kristijano Gerguri, Petar Banjak i Martin Grgić) i iz četvrtih četiri (Mateo Čmelješević, Kristijan Knežević, David Belvanović, Ivan Dakić, Bilbil Čočaj, Marko Živković, Karlo Wirth i Šime Zoričić). Po jedna do dvije ekipe s najmanje bodova nisu išle u sljedeće kolo, tako da je do 4. kola došlo samo 6 najboljih ekipa.

Nakon završena sva četiri kola najviše bodova skupila je prva ekipa 2.g razreda i zauzela 24. mjesto u RH (od ukupno 96 ekipa), zatim ekipa 1.e razreda koja je zauzela 47. mjesto u RH (od ukupno 150 ekipa) pa druga ekipa 2.g razreda na 45. mjestu u RH (od ukupno 96 ekipa). Ekipe 3.e, 4.f i 2.k u ukupnoj su se konkurenciji plasirale oko sredine ljestvice. Uspjeh je zadovoljavajući s obzirom da su naši učenici na natjecanje išli samo sa znanjem iz redovne nastave.

 

Gordana Jelić-Ulrich, prof. (povjerenica za natjecanje za Elektrotehničku i ekonomsku školu)






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju